Ignalinos Miko Petrausko muzikos mokykla 2014–2015 mokslo metais kviečia mokytis

fortepijono, smuiko, gitaros, kanklių, althorno, fleitos, klarneto, trimito, birbynės, saksofono, akordeono, chorinio ir solinio dainavimo muzikinių dalykų vaikus nuo 7 metų amžiaus – pagal pradinio muzikinio ugdymo programą ir 5-6 metų amžiaus vaikus –  pagal ankstyvojo muzikinio ugdymo programą.

Priėmimas vyks š.m. birželio 3 d., antradienį, 10.00 val.

Reikalingi dokumentai:

Prašymas dėl priėmimo

Tėvų prašymai „Dėl mokinio priėmimo į muzikos mokyklą” pateikiami prieš muzikinių gebėjimų patikrą. Sveikatos pažyma /forma Nr.027-1a/ ir gimimo liudijimo kopija  bus priimami vaikui įstojus į muzikos mokyklą (naujų mokslo metų pradžioje).

Tėvų prašymai priimami ir informacija teikiama pirmadieniais, antradieniais, trečiadieniais,  ketvirtadieniais 8-17 val., penktadieniais 8 – 15.30 val.  Telefonas pasiteirauti:  8 386 36729