II – sis Rytų Aukštaitijos džiazo forumas

2015 m. lapkričio 17 d. Ignalinos kultūros ir sporto centre koncertavo Rytų Aukštaitijos bigbendas, vadovaujamas Anykščių muzikos mokyklos mokytojo trimitininko Kęstučio Grigaliūno. Šis orkestras – tai vienas iš nedaugelio tokio žanro kolektyvų Lietuvoje, kurio muzikantai (dauguma muzikos ir meno mokyklų pedagogai) iš Rytų Aukštaitijos miestų: Utenos, Visagino, Ignalinos, Zarasų, Anykščių ir Molėtų. Orkestre groja Ignalinos Miko Petrausko muzikos mokyklos mokytojai: Raimondas Jasiulionis – kontrabosas, Algimantas Rastenis – saksofonas, Tomas Kochanka – trimitas. Vienas svarbiausių kolektyvo uždavinių – skatinti su orkestru groti muzikos ir meno mokyklų moksleivius bei kitus neabejingus šiam žanrui atlikėjus.

Šių metų lapkričio 17 d. Ignalinos kultūros ir sporto centro salėje vyko jau antrasis Rytų Aukštaitijos džiazo forumas, kuriame pasirodė geriausi džiazo muzikos atlikėjai iš Molėtų, Ignalinos, Visagino, Pabradės, Ukmergės, Anykščių bei Utenos. Kartu su Rytų Aukštaitijos bigbendu grojo ir jaunieji džiazo muzikos atlikėjai iš Ignalinos Miko Petrausko muzikos mokyklos: Dovydas Vaitkevičius – saksofonas (mokytojas Algimantas Rastenis), Adrija Skudutytė – fleita (mokytojas Paulius Gefenas ) ir Rokas Jurėnas – kontrabosas (mokytojas Raimondas Jasiulionis).

Daugiau nuotraukų rasite Rytų aukštaitijos bigbendo ir Utenos muzikos mokyklos svetainėse.