Kompozitoriaus Miko Petrausko 145 – ųjų gimimo metinių sukaktis

Kompozitoriaus Miko Petrausko 145 – ųjų gimimo metinių sukaktis paminėta Palūšės Šv. Juozapo bažnyčioje spalio 14 d. Literatūrinėje muzikinėje kompozicijoje dalyvavo Ignalinos rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Palūšės filialo bibliotekininkė Rita Ramanauskienė, Miko Petrausko muzikos mokyklos vokalinis duetas Birutė Paukštienė ir Aldona Čeponienė, kanklininkė Jūratė Saulienė, VDU studentei Beatričei Sekonaitei akompanavo mokytoja Laima Kutrienė. Skambėjo ištrauka iš Miko Petrausko operos „Birutė“ , originalios ir harmonizuotos lietuvių l. dainos, kurias apjungė Aukštaitijos nacionalinio parko kultūrologės Sigutės Mudinienės skaityta literatūrinė kompozicija apie kompozitoriaus Miko Petrausko kūrybą ir gyvenimą.