KONKURSAS BUHALTERIO PAREIGOMS UŽIMTI

Įstaigos pavadinimas:

Ignalinos Miko Petrausko muzikos mokykla (toliau – mokykla), teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga, buveinė – Atgimimo g. 30, LT-30119 Ignalina, kodas – 190243661.

Pareigybė: Mokyklos buhalteris, B lygis, 0,75 etato (5 dienos per savaitę).

Kvalifikaciniai reikalavimai:

1. turėti ne žemesnį, kaip aukštesnįjį išsilavinimą, įgytą iki 2009 metų, ar specialųjį vidurinį išsilavinimą, įgytą iki 1995 metų;
2. turėti ne mažiau kaip 3 metų darbo patirtį buhalterinės apskaitos srityje;

3. išmanyti pagrindinius buhalterinės apskaitos ir vidaus kontrolės principus;
4. mokėti dirbti buhalterinės apskaitos programa „BIUDŽETAS“ pagal Viešojo sektoriaus apskaitos ir finansinės atskaitomybės standartus (VSAFAS) ir Viešojo sektoriaus apskaitos ir ataskaitų konsolidavimo sistema (VSAKIS), dokumentų valdymo sistema ,,Kontora”;
5. būti susipažinusiam su Lietuvos Respublikos teisės aktais, reglamentuojančiais viešojo sektoriaus buhalterinę apskaitą ir atskaitomybę, gebėti juos taikyti praktiškai;

6. gebėti dirbti komandoje, aiškiai ir sklandžiai reikšti mintis žodžiu ir raštu, mokėti kaupti, sisteminti, analizuoti, vertinti ir apibendrinti informaciją, rengti išvadas ir teikti pastabas bei pasiūlymus.

Darbo pobūdis: organizuoti mokyklos buhalterinę apskaitą, rengti biudžeto projektus pagal finansavimo šaltinius, užtikrinti finansinių – ūkinių operacijų teisėtumą, lėšų naudojimą įstatymų nustatyta tvarka, tinkamą finansinių ir apskaitos dokumentų rengimą ir įforminimą. Taip pat tinkamai vykdyti kitas funkcijas, numatytas mokyklos nuostatuose, pareigybės aprašyme, vidaus tvarkos taisyklėse.

Darbo užmokestis:

Nustatomas vadovaujantis Lietuvos Respublikos valstybės ir savivaldybių įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo įstatymo Nr. XIII-198 pakeitimo 2019 m. gruodžio 5 d. Nr. XIII-2606 įstatymu ir mokyklos darbuotojų darbo apmokėjimo sistema. Pareiginės algos pastoviosios dalies koeficientas – 5,1-8,9 bazinio dydžio (priklausomai nuo profesinio darbo patirties).

Pretendentas privalo pateikti šiuos dokumentus:

1. Prašymą dalyvauti konkurse.
  2. Asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą ir jo kopiją.
  3. Išsilavinimą ir darbo stažą patvirtinančius dokumentus ir jų kopijas.
  4. Gyvenimo aprašymą (nurodyti vardą, pavardę, gimimo datą, gyvenamosios vietos adresą, telefono numerį, elektroninio pašto adresą, išsilavinimą, darbo patirtį, savo privalumų sąrašą (dalykines savybes).
  5. B kategorijos vairuotojo pažymėjimą ir jo kopiją.

6. Užpildytą pretendento anketą pagal Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2017 m. birželio 21 d. nutarimu Nr. 496 patvirtinto konkursinių valstybės ar savivaldybių įmonėse, iš valstybės,

savivaldybių ir valstybinio socialinio draudimo fondo biudžetinių bei kitų valstybės įsteigtų fondų

lėšų finansuojamose valstybės ir savivaldybių įstaigose ir viešosiose įstaigose, kurių savininkė yra

valstybė ar savivaldybė, organizavimo ir vykdymo tvarkos aprašo 1 priedą.

Dokumentų pateikimas:

Elektroniniu būdu per Valstybės tarnybos valdymo informacinę sistemą (VATIS prašymų teikimo modulį, nuoroda: https://pm.vataras.lt/prasymai/Account/Login).

Pretendentų dokumentai priimami 14 kalendorinių dienų po konkurso paskelbimo Valstybės tarnybos departamento ir Ignalinos Miko Petrausko muzikos mokyklos interneto svetainėse (iki 2022 m. vasario 23 d.).

Pateikiant dokumentus kilus pagrįstų abejonių dėl pretendento atitikties atrankos skelbime nustatytiems kvalifikaciniams reikalavimams ir dėl pateiktų dokumentų patikslinimo ar papildymo, terminas gali būti pratęstas 5 kalendorinėms dienoms, jeigu pretendentai yra papildomai paklausiami dėl papildomų duomenų pateikimo.

Pretendentų atrankos būdas:

testas žodžiu (pokalbis). Pretendentams, kurie atitiks konkurso skelbime nustatytus reikalavimus, pranešimai apie dalyvavimą pretendentų atrankoje bus išsiųsti elektroniniu paštu individualiai.

Dokumentų originalai pateikiami atrankos dieną ir sutikrinus grąžinami pretendentui.

Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai:

tel. (8 386) 36729 pirmadieniais – ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 12.00 val. ir nuo 12.45 iki 17.00 val., penktadieniais – nuo 8.00 iki 12.00 val. ir nuo 12.45 iki 15.45 val.;