Mokinių pasiekimai konkurse-festivalyje „Žiemos pasaka“

2015 m. gruodžio 11 dieną  devyni Ignalinos Miko Petrausko muzikos mokyklos moksleiviai dalyvavo  Švenčionių r. Švenčionėlių meno mokykloje Respublikiniame meno ir muzikos mokyklų instrumentinės muzikos konkure – festivalyje „Žiemos pasaka“ skirtame mokyklos 30 – čiui paminėti.

Laureatų diplomus pelnė smuikininkės: 6 klasės mokinė Vesta Cicėnaitė, 1 klasės mokinė Gabrielė Zabulytė, diplomantė –  3 klasės mokinė Augustė Raslanaitė. Jų mokytoja Virginija Stuglienė. Laureate tapo 3 klasės pianistė Barbora Karlaitė, mokytoja Laima Kutrienė. Diplomą pelnė mokytojos Irutės Murmienės 6 klasės akordeoninkas Lukas Lazinka.
Padėkos raštais apdovanotos pianistės: 3 klasės mokinė Eglė Sidorenkaitė (mokytoja Laima Kutrienė), 1 klasės mokinė Adrija Baranovskaja (mokytoja Tatjana Šapokienė), akordeonininkai: 3 klasės mokinys Pijus Juodelis (mokytoja Irutė Murmienė) ir 3 klasės mokinys Deividas Tirilis (mokytoja Jūratė Čibirienė).