Mėnesinis atlyginimas už neformalųjį vaikų švietimą

Informuojame, kad pasikeitus bazinės socialinės išmokos dydžiui (toliau – BSI) nuo 2024 m. sausio 1 d. keičiasi mėnesinio atlyginimo dydžiai (mėnesinis mokestis) už neformalųjį vaikų švietimą:

Nr.Programos, dalykai, užsiėmimaiKlasėsMėnesinis atlyginimas skaičiuojamas nuo

(BSI dydžio –

49 Eur, proc.)

Mėnesinis mokestis (eurais)
1.Ankstyvojo ir išplėstinio muzikinio ugdymo programas lankantys mokiniai0, 8-9 klasės30 proc.16,50
2.Pradinio ir pagrindinio muzikinio ugdymo programas lankantys mokiniai1-7 klasės35 proc.19,25
Mažinamas 50 proc. mėnesinio atlyginimo dydis labai gerai besimokantiems mokiniams (nuo 19,25 Eur)
3.Labai gerai besimokantys mokiniai ir aktyviai dalyvaujantys koncertinėje veikloje4-7 klasės9,63
Mažinamas 80 proc. mėnesinio atlyginimo dydis socialiai remiamų šeimų mokiniams
4.Ankstyvojo ir išplėstinio muzikinio ugdymo programas lankantys mokiniai0, 8-9 klasės3,30
5.Pradinio ir pagrindinio muzikinio ugdymo programas lankantys mokiniai1-7 klasės3,85
6.Suaugusiųjų muzikavimo užsiėmimai40,00

Informaciją apie mokestį teikia:

buhalterė Gintarė Garlienė el. p. gintare.garliene@impmm.lt ;

raštinės administratorė Jolanta Rutkovskienė el.p.muzika@ignalina.lt

Telefonas pasiteirauti (8 386) 36729

Mokestis už mokslą sumokamas:

• dalyko mokytojui iki kito mėnesio 10 dienos;
  • arba pervedamas į mokyklos atsiskaitomąją sąskaitą – LT457300010126188971, AB „Swedbank“ iki mėnesio 10 d.

Su Mėnesinio atlyginimo už teikiamą neformalųjį vaikų ir suaugusiųjų  švietimą mokėjimo taikymo tvarka Jūs galite susipažinti čia.

MOKESTIS UŽ MUZIKOS INSTRUMENTŲ NUOMĄ NUO 2022 M. SAUSIO MĖNESIO

Mėnesinis mokestis už muzikos instrumentų (akordeono, smuiko komplekto, gitaros, kanklių, fleitos, birbynės, klarneto, saksofono, trimito) nuomą, nepakito – 3,00 Eur.

Muzikos instrumentų nuomos paslaugos mokiniams. Su mokyklos muzikos instrumentų nuomos tvarka Jūs galite susipažinti čia.