Respublikinis seminaras-praktikumas „Planavimas, organizavimas, techninių ir intonacinių įgūdžių formavimas smuiko pamokoje“

2022 m. kovo 18 d. Ignalinos Miko Petrausko muzikos mokykloje vyko respublikinis seminaras-praktikumas „Planavimas, organizavimas, techninių ir intonacinių įgūdžių formavimas smuiko pamokoje“. Renginyje dalyvavo  mokytojai iš Vilniaus, Utenos, Ignalinos muzikos ir meno mokyklų. Metodinius pranešimus skaitė lektoriai iš Vilnius Algirdo muzikos mokyklos, Utenos meno mokyklos. Smuiko meistriškumo pamokas vedė Ignalinos Miko Petrausko muzikos mokyklos mokytoja metodininkė Virginija Stuglienė. Metodiniame renginyje pristatyti nauji natų leidiniai „Mažieji etiudai smuikui“ ir „Įdomieji etiudai smuikui, 2-3 klasė“, dalintasi muzikinių technologijų panaudojimo smuiko pamokose patirtimi, mokymo metodais.