Sveikiname konkurso ,,Les clés d’or – Aukso raktai” dalyvius

1992 m. pianistas GERARD GAHNASSIA pirmą kartą surengė konkursą „Les cles d’or- Aukso raktai”. Šio konkurso idėja gimė iš noro ir poreikio suteikti galimybę jauniesiems muzikantams pasirodyti scenoje, išgirsti kitus atlikėjus bei tobulėti muzikos srityje. Šiuo metu konkursas vyksta net 12-oje šalių – Prancūzijoje, Bulgarijoje, JAV, Kinijoje, Rusijoje, Izraelyje, Maroke, Gvadelupėje ir kt. Konkurso tikslas yra atskleisti jaunuosius talentus, juos padrąsinti siekti savo svajonės bei apdovanoti juos ir jų mokytojus už kasdienį sunkų darbą siekiant tobulumo.
Gerard Gahnassia džiaugiasi galėdamas 2018 metais, pirmą kartą surengti šį konkursą, skirtą fleitai, smuikui ir fortepijonui, Vilniuje.

Konkurse dalyvavo ir buvo apdovanotos dvi mūsų mokyklos smuikininkės:
GABRIELĖ ZABULYTĖ (laureato III vietos diplomas) ir MEDEINA KUTRAITĖ (diplomas). Mergaites konkursui paruošė mokyt. Virginija Stugliene. Akomponiatorė Laima Kutrienė

Daugiau nuotraukų facebook.com