2019 m. gegužės mėn. 7 d. Ignalinos Miko Petrausko muzikos mokykloje vyks Tarptautinis saksofono ir fortepijono meistriškumo seminaras-praktikumas/koncertas.

Renginyje dalyvauja respublikos muzikos, meno mokyklų saksofono, fortepijono ir kitų muzikinių dalykų mokytojai, saksofono ir fortepijono dalyko mokiniai

Seminaro-praktikumo programa

10.00 – seminaro-praktikumo atidarymas
10.10 – 12.00 lektorių metodiniai pranešimai:
1. Vroclavo muzikos akademijos prof. asistento, habil. dr. Ryszard Zolędziewski metodinis pranešimas: „Klasikinis garsas, vibrato, artikuliacija ir altissimo registras – taisyklingas klasikinės muzikos atlikimas saksofonu“
2. Daugpilio universiteto docento Gleb Belyaev metodinis pranešimas: „Įvairios šiuolaikinės tendencijos fortepijoninėje muzikoje“

13.00 – 15.30 Lektoriaus Ryszard Zolędziewski atviros saksofono, lektoriaus Gleb Belyaev atviros fortepijono meistriškumo pamokos

16.00 Tarptautinis Lenkijos saksofonininko Ryszard Zolędziewski ir Latvijos pianisto Gleb Belyaev koncertas