Tarptautinis saksofono ir fortepijono meistriškumo seminaras-praktikumas mokykloje

2019 m. gegužės 7 d. Ignalinos Miko Petrausko muzikos mokykloje vyko tarptautinis saksofono ir fortepijono meistriškumo seminaras-praktikumas, kurio tikslas – pasidalinti tarptautine metodika ir patirtimi apie saksofono bei fortepijono dalykų mokinių ugdymo aktualijas ir problemas bei išgirsti aukščiausio meistriškumo lygio saksofono ir fortepijono koncertinę programą.

Seminare dalyvavusius respublikos muzikos, meno mokyklų mokytojus bei mokinius pasveikino mokyklos direktorė Birutė Paukštienė, Ignalinos rajono meras Justas Rasikas.

Renginio svečiai lektoriai – Vroclavo muzikos akademijos prof. asistentas, habil. dr. Ryszard Žolędziewski, Daugpilio universiteto docentas Gleb Belyaev dalinosi saksofono, fortepijono dėstymo metodika bei naujovėmis, vedė atviras saksofono, fortepijono meistriškumo pamokas.

Saksofonininkas Ryszard Zolędziewski, pianistas Gleb Belyaev seminaro dalyviams bei ignaliniečiams padovanojo neįtikėtinai aukšto meistriškumo lygio saksofono ir fortepijono muzikos koncertą.