Tradiciniai renginiai

• Naujų mokslo metų šventė – koncertas. Rugsėjo 1 d.
• Advento muzikos vakaras. Gruodžio mėnuo.
• Kalėdiniai visų muzikinio ugdymo skyrių koncertai. Gruodžio, sausio mėnesiai.
• Mokinių ir meninių kolektyvų koncertas mokyklos bendruomenei „Skambėk, pavasarėli“. Kovo mėnuo.
• Visų skyrių meninių kolektyvų koncertas mokyklos bendruomenei „Ansamblių paradas“. Balandžio mėnuo.
• Mokinių muzikos ir piešinių konkursas “Mes kuriame muziką“. Balandžio mėnuo.
• Motinos dienos koncertas Ignalinos kultūros ir sporto centre. Gegužės mėnuo.
• Atvirų durų savaitė ir koncertas „Šaltinėlio“ mokyklos auklėtiniams. Gegužės mėnuo.
• Kompozitorių jubiliejinių sukakčių minėjimai – koncertai.
• Lietuvos Valstybės Atkūrimo dienos, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos koncertai-minėjimai rajono bendrojo ugdymo įstaigose, vaikų globos namuose. Vasario, kovo mėnesiai.
• Rytų Aukštaitijos muzikos ir meno mokyklų jaunųjų atlikėjų festivalis „Aukštaitijos viltys“ Utenos apskrities muzikos mokyklose. Balandžio mėnuo.
• Kas antri metai mokykloje organizuojami metodiniai renginiai: tarptautinis seminaras-praktikumas „Pramoginė muzika akordeonui“ (kovo mėnuo) ir respublikinis seminaras-praktikumas „Dainavimo džiaugsmas“ (balandžio mėnuo).