Formalųjį švietimą papildančio ugdymo programos

♪ Pradinio muzikinio ugdymo FŠPU programa – pradinių muzikos žinių, muzikavimo gebėjimų ir įgūdžių bei bendrųjų ir dalykinių muzikinių kompetencijų mokiniams suteikimas. Programos trukmė  4 metai (1–4 klasės).

Mokiniui privalomi yra šie branduolio dalykai: pagrindinis dalykas – muzikos instrumentas (dainavimas) ir solfedžio. Pasirenkamuosius dalykus – papildomą muzikos instrumentą (dainavimą), instrumentinius kamerinius ansamblius, mokomuosius meninius kolektyvus siūlo mokykla.

Papildomas muzikos instrumentas (rekomenduojamas fortepijonas) skiriamas, esant galimybei, gerai besimokantiems mokiniams nuo pradinio ugdymo programos antrųjų mokymosi metų, skiriant 1 pamoką per savaitę.

♪ Pagrindinio muzikinio ugdymo FŠPU programa – mokinių muzikos žinių nuoseklus plėtimas, muzikavimo gebėjimų ir įgūdžių stiprinimas, bendrųjų ir dalykinių muzikinių kompetencijų suteikimas. Mokiniai, baigę pradinio ugdymo programą, tęsia pasirinkto muzikos instrumento (dainavimo) mokymąsi. Programos trukmė – 3 metai (5–7 klasės).

Mokiniui privalomi yra šie branduolio dalykai: pagrindinis dalykas – muzikos instrumentas (dainavimas), solfedžio, muzikos istorija.