Neformaliojo suaugusiųjų švietimo programa

NSŠ muzikinio ugdymo programos dalyviai – suaugusieji nuo 18 m. ir vyresni asmenys:

♪ anksčiau nesimokinę pagal muzikinio ugdymo programas ir norintys įgyti muzikines kompetencijas;

♪ anksčiau mokinęsi pagal muzikinio ugdymo programas ir norintys toliau ugdyti ir tobulinti muzikines kompetencijas.

Programą sudaro:

♪ muzikos instrumentas, t. y. muzikavimas pasirinktu muzikos instrumentu arba dainavimas;

♪ pasirenkamieji dalykai (muzikiniai instrumentiniai ansambliai, mokomieji meniniai kolektyvai), kurių ugdymo turinys glaudžiai siejasi tarpusavyje.

Programos muzikos instrumentas (dainavimas) yra privalomas, pasirenkamieji dalykai – neprivalomi. Juos mokykla siūlo atsižvelgdama į mokinio poreikius, gebėjimus ir mokyklos galimybes.

Muzikos instrumentui (dainavimui) skiriama 1 pamoka per savaitę.

NSŠ programos trukmė – 1 metai.

Suaugusiojo mokymo pagal neformaliojo švietimo programą sutarties forma

SOLINIO DAINAVIMO

SMUIKO