XVII Rytų Aukštaitijos muzikos ir meno mokyklų jaunųjų atlikėjų edukacinio festivalio „Aukštaitijos viltys 2017“ baigiamieji renginiai

Ignalinos Miko Petrausko muzikos mokykla, vykdydama projektą „XVII Rytų Aukštaitijos muzikos ir meno mokyklų jaunųjų atlikėjų edukacinis festivalis „Aukštaitijos viltys 2017“, kurį dalinai finansuoja Lietuvos kultūros taryba, Lietuvos Respublikos kultūros ministerija ir Ignalinos rajono savivaldybė, tęsia koncertinius renginius.

Pasak kultūrologės Dalios Savickaitės, „Vaikams būtina patirti scenos žavesio adrenaliną, „gastrolių“ nenuspėjamumą, atsakomybės vienam už kitą ir už mokyklą, rajoną, kuriuos reprezentuoja, jausmus“.

2017 m. lapkričio 15 d. Zarasų meno mokykloje, lapkričio 17 d. Molėtų menų mokykloje suskambės festivalio baigiamieji akordai. Į koncertus išvyks apie 30 muzikos mokyklos jaunųjų atlikėjų ir jų mokytojų.