Balandžio 4 d. Respublikinis seminaras – praktikumas „Pramoginė muzika akordeonui“.

Balandžio 4 d., penktadienį, Ignalinos Miko Petrausko muzikos mokykloje vyks respublikinis seminaras – praktikumas „Pramoginė muzika akordeonui“.

SEMINARO – PRAKTIKUMO PROGRAMA

12.00 – 13.00 val. Teorinis – praktinis pranešimas mokytojams „Akompanavimas akordeonu ir kairės rankos vaidmuo grojant solo akordeonu“. Pranešėjas –  VDU Muzikos akademijos lektorius Povilas Velikis.

13.00 – 13.30 val. Atvira pamoka  mokytojams pagal pranešimo temą. Atvirą pamoką veda VDU Muzikos Akademijos lektorius Povilas Velikis.

14.00 – 16.00  val. RESPUBLIKOS MUZIKOS IR MENO MOKYKLŲ JAUNŲJŲ AKORDEONININKŲ KONCERTAS. Dalyvauja: Zarasų meno mokykla, Zarasų rajono Dusetų meno mokykla, Švenčionių Juliaus Siniaus meno mokykla, Švenčionių rajono Švenčionėlių meno mokykla, Švenčionių rajono Pabradės meno mokykla, Vilniaus Naujosios Vilnios muzikos mokykla, Pasvalio muzikos mokykla, Panevėžio Vytauto Mikalausko muzikos mokykla, Panevėžio muzikos mokykla, Kupiškio meno mokykla, Utenos muzikos mokykla, Vilniaus muzikos mokykla „Lyra“ ir Ignalinos Miko Petrausko muzikos mokykla.