Mokinių pasiekimai

Renginys, data

Mokinio vardas, pavardė, mokomasis dalykas

Mokytojai Pasiekimai
I Respublikinis festivalis – konkursas „Grand Pas“, Zarasų meno mokykla, 2017-02-10 Gabrielė Zabulytė, fortepijonas Tatjana Šapokienė Grand Prix
I Respublikinis festivalis – konkursas „Grand Pas“, Zarasų meno mokykla , 2017-02-10 Snežana Poklikajeva, fortepijonas Jurgita Antonovienė Laureato diplomasI vieta
I Respublikinis festivalis – konkursas „Grand Pas“, Zarasų meno mokykla, 2017-02-10 Nikita Gimbickis, fortepijonas Laima Kutrienė Laureato diplomasI vieta
I Respublikinis festivalis – konkursas „Grand Pas“, Zarasų meno mokykla, 2017-02-10 Arija Jatulytė, fortepijonas Laima Kutrienė Laureato diplomasI vieta
XIII Nacionalinis Jono Švedo konkursas II turas. Viniaus Juozo Tallat – Kelpšos konservatorija. 2017-02-12 Rūta Mikučionytė, kanklės Jūratė Saulienė,koncertmeisterė Jurgita Antonovienė Laureatė
II Tarptautinis akordeonistų konkursas „Liepsnojantys akordeonai 2017“, Kupiškio meno mokykla, 2017-02-17 Pijus Juodelis, akordeonas Irutė Murmienė LaureatasII vieta
Tarptautinis Veronikos Vitaitės fortepijoninių ansamblių konkursas, Utenos muzikos mokykla, 2017-02-24 Urtė Labuckaitė Eimantas Labuckas, fortepijonas Laima Kutrienė Laureatai
I Tarptautinis klasikinės gitaros konkursas „Vilnius 2017“, Lietuvos Edukologijos Universitetas,2017-02-24 Emilija Šakėnaitė Žygimantas Ivanauskas Dovydas Gladkauskas Gabrielius Talijūnas, klasikinė gitara Vytautas Panavas DiplomantaiIV vieta
V Lietuvos muzikos ir meno mokyklų jaunųjų pianistų konkursas „Jaunieji virtuozai“,Vilniaus Karoliniškių muzikos mokykla, 2017-02-25 Mantė Steponėnaitė,fortepijonas Tatiana Shvidko LaureatėIII vieta
III Aukštaitijos ir Latgalos regionų jaunųjų pianistų šiuolaikinės Baltijos šalių fortepijono muzikos konkursas,Visagino Česlovo Sasnausko menų mokykla, 2017-03-17 Kostas Kutra,fortepijonas Tatiana Shvidko Diplomantas
III Aukštaitijos ir Latgalos regionų jaunųjų pianistų šiuolaikinės Baltijos šalių fortepijono muzikos konkursas,Visagino Česlovo Sasnausko menų mokykla, 2017-03-17 Valerija Ostrouch, fortepijonas Laima Kutrienė Diplomantė
III Aukštaitijos ir Latgalos regionų jaunųjų pianistų šiuolaikinės Baltijos šalių fortepijono muzikos konkursas,Visagino Česlovo Sasnausko menų mokykla, 2017-03-17 Barbora Karlaitė, fortepijonas Laima Kutrienė Laureatė
III Aukštaitijos ir Latgalos regionų jaunųjų pianistų šiuolaikinės Baltijos šalių fortepijono muzikos konkursas,Visagino Česlovo Sasnausko menų mokykla, 2017-03-17 Eglė Sidorenkaitė, fortepijonas Laima Kutrienė Laureatė
III Aukštaitijos ir Latgalos regionų jaunųjų pianistų šiuolaikinės Baltijos šalių fortepijono muzikos konkursas,Visagino Česlovo Sasnausko menų mokykla, 2017-03-17 Mantė Steponėnaitė, fortepijonas Tatiana Shvidko Laureatė
Respublikinis solfedžio konkursas, Kauno Juozo Gruodžio konservatorija,2017-03-25 Monika Sapiegaitė, solfedžio Ramutė Veršekytė Laureatė II vieta
Lietuvos muzikos ir meno mokyklų styginių instrumentų atlikėjų konkursas „Diena su lietuviška pjese“, Vilniaus Karoliniškių muzikos mokykla, 2017-03-25 Vesta Cicėnaitė, smuikas Virginija Stuglienė, koncertmeisterė Tatiana Shvidko LaureatėIII vieta
Lietuvos muzikos ir meno mokyklų styginių instrumentų atlikėjų konkursas „Diena su lietuviška pjese“, Vilniaus Karoliniškių muzikos mokykla, 2017-03-25 Gabrielė Zabulytė, smuikas Virginija Stuglienė, koncertmeisterė Tatiana Shvidko LaureatėI vieta
Respublikinis akordeonistų konkursas, Vilniaus Naujosios Vilnios muzikos mokykla, 2017-03-28 Lukas Lazinka, akordeonas Irutė Murmienė LaureatasIII vieta
I respublikinio solistų ir kamerinių ansamblių festivalio – konkurso „Pūtikai ir Jų draugai, Ignalinos Miko Petrausko muzikos mokykla, 2017“ 2017-03-30 Adrija Skudutytė ir Monika Sapiegaitė,

pučiamieji

Mokytojai Algimantas Rastenis, Virginija Stuglienė, koncertmeisterė Tatjana Šapokienė I vietos laureatas Kamerinis ansamblis, III grupė
I respublikinio solistų ir kamerinių ansamblių festivalio – konkurso „Pūtikai ir Jų draugai, Ignalinos Miko Petrausko muzikos mokykla, 2017“ 2017-03-30

Dovydas Vaitkevičius, Povilas Trubila, Nojus Urbonas, Lukas Lazinka, Adrija Skudutytė, Nojus Karaliūnas, Audrius Kindurys, pučiamieji

Mokytojai Algimantas Rastenis, Tomas Kochanka, Gintautas Juodagalvis I vietos laureatas Kamerinis ansamblis, IV grupė
I respublikinio solistų ir kamerinių ansamblių festivalio – konkurso „Pūtikai ir Jų draugai, Ignalinos Miko Petrausko muzikos mokykla, 2017“ 2017-03-30

Dovydas Vaitkevičius,

saksofonas

Algimantas Rastenis, koncertmeisterė Tatjana Šapokienė III vietos laureatas
I respublikinio solistų ir kamerinių ansamblių festivalio – konkurso „Pūtikai ir Jų draugai, Ignalinos Miko Petrausko muzikos mokykla, 2017“ 2017-03-30 Akvilė Graužlytė, saksofonas Tomas Kochanka, koncertmeisterė Tatjana Šapokienė Diplomantė
Tarptautinis vaikų ir jaunimo vokalinės muzikos konkursas – festivalis „Muzikinės nominacijos Utena/2017“Utenos kultūros centras2017-10-21 Urtė Labuckaitė, Solinis dainavimas Jurgita Antonovienė

Nominacija už stilingą pasirodymą

VII-asis Respublikinis muzikos ir meno mokyklų instrumentinės muzikos konkursas-festivalis „Žiemos pasaka“ Švenčionėlių meno mokykla 2017-12-15 Medeina Kutraitė, Smuikas Virginija Stuglienė Koncertmeisterė L. Kutrienė Laureatė
VII-asis Respublikinis muzikos ir meno mokyklų instrumentinės muzikos konkursas-festivalis „Žiemos pasaka“ Švenčionėlių meno mokykla 2017-12-15

Dovydas Vaitkevičius

Saksofonas

Algimantas Rastenis Koncertmeisterė T. Šapokienė Laureatas
VII-asis Respublikinis muzikos ir meno mokyklų instrumentinės muzikos konkursas-festivalis „Žiemos pasaka“ Švenčionėlių meno mokykla 2017-12-15 Goda Oškinytė, Kanklės Jūratė Saulienė Koncertmeisterė J. Antonovienė Diplomantė
VII-asis Respublikinis muzikos ir meno mokyklų instrumentinės muzikos konkursas-festivalis „Žiemos pasaka“ Švenčionėlių meno mokykla 2017-12-15 Barbora Karlaitė, Fortepijonas Laima Kutrienė Laureatė
VII-asis Respublikinis muzikos ir meno mokyklų instrumentinės muzikos konkursas-festivalis „Žiemos pasaka“ Švenčionėlių meno mokykla 2017-12-15 Gabrielė Zabulytė, Fortepijonas Tatjana Šapokienė Laureatė
VII-asis Respublikinis muzikos ir meno mokyklų instrumentinės muzikos konkursas-festivalis „Žiemos pasaka“ Švenčionėlių meno mokykla 2017-12-15 Gabrielė Zabulytė, Smuikas Virginija Stuglienė Koncertmeisterė Laima Kutrienė Grand Prix
VII-asis Respublikinis muzikos ir meno mokyklų instrumentinės muzikos konkursas-festivalis „Žiemos pasaka“ Švenčionėlių meno mokykla 2017-12-15 Vesta Cicėnaitė, Smuikas Virginija Stuglienė Koncertmeisterė T. Shvidko Laureatė
VII-asis Respublikinis muzikos ir meno mokyklų instrumentinės muzikos konkursas-festivalis „Žiemos pasaka“ Švenčionėlių meno mokykla 2017-12-15 Armandas Keperšovas, Akordeonas Jūratė Čibirienė Diplomantas
Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkursas „Dainų dainelė – 2018“, II etapas 2018-01-10, Utenos zona Urtė Labuckaitė Jurgita Antonovienė Koncertmeisterė Laima Kutrienė Atrinkta į konkurso III etapą (koncertas televizijoje)
Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkursas „Dainų dainelė – 2018“, II etapas

2018-01-10, Utenos zona

Raminta ir Austėja Akinskaitės Jurgita Antonovienė Koncertmeisterė Laima Kutrienė Duetas atrinktas į konkurso III etapą (koncertas televizijoje)
I respublikinis jaunųjų pianistų Polifonijos konkursas

Vilniaus Broniaus Jonušo muzikos mokykla 2018-02-03

Barbora Karlaitė Laima Kutrienė Diplomantė
II respublikinis Aleksandro Livonto jaunųjų stygininkų konkursas-festivalis Vilniaus Naujosios Vilnios muzikos mokykla 2018 m. vasario 2-3 d. Gabrielė Zabulytė Virginija Stuglienė Koncertmeisterė L. Kutrienė Laureatė
II respublikinis Aleksandro Livonto jaunųjų stygininkų konkursas-festivalis Vilniaus Naujosios Vilnios muzikos mokykla 2018 m. vasario 2-3 d. Gabrielė Zabulytė Virginija Stuglienė Koncertmeisterė L. Kutrienė Diplomantė