Neformaliojo švietimo programos

Ankstyvojo muzikinio ugdymo NVŠ programa

Programos trukmė 1–2 metai, 5–6 metų vaikai (0 klasė). Per savaitę skiriama 1 pamoka – muzikos instrumento pažinimas.

Išplėstinio muzikinio ugdymo NVŠ programa

Programa skirta mokiniams:

♪ baigusiems pagrindinio muzikinio ugdymo programą ir siekiantiems plėtoti įgytus muzikinius įgūdžius. Programos trukmė 1–2 metai.

♪ baigusiems pagrindinio muzikinio ugdymo programą ir siekiantiems įgyti pradinius kito muzikos instrumento (dainavimo) įgūdžius. Programos trukmė 1–2 metai;

♪ nelankiusiems muzikinio ugdymo programos – siekiantiems įgyti pradinius muzikos instrumento (dainavimo) įgūdžius. Programos trukmė 1–2 metai.

Išplėstinio muzikinio ugdymo programą lankantiems mokiniams rekomenduojama dalyvauti mokomuosiuose meniniuose kolektyvuose arba muzikuoti įvairios sudėties kameriniuose ansambliuose.

Besimokantiems mokiniams pagal ankstyvojo ir išplėstinio muzikinio ugdymo programas solfedžio pamokos neskiriamos.