Džiuginanti mokyklos jaunųjų talentų sėkmė ir laimėjimai konkursuose

Sveikiname tarptautinių ir respublikinių konkursų nugalėtojus! Džiaugiamės jų pasiektais puikiais laimėjimais, kruopščiu kasdieniu mokytojų, mokinių darbu ir pastangomis bei tėvelių palaikymu ir dėmesiu.

Vasario 29 d. Latvijoje, Naujenes muzikos ir meno mokykloje vykusiame VII Tarptautiniame pučiamųjų instrumentų jaunųjų atlikėjų konkurse „Naujene WIND 2024“ saksofono 4 klasės mokinys Dovydas Čiuželis laimėjo I vietos laureato diplomą, trimito 2 klasės mokinys Dominykas Navionis laimėjo III vietos laureato diplomą. Konkursui mokinius ruošė mokytojas Tomas Kochanka, koncertmeisterė Tatjana Šapokienė.

Kovo 2 d. Kauno pirmoje muzikos mokykloje vykusiame X-ąjame Respublikiniame klasikinės gitaros konkurse RASGUEADO gitaros 5 klasės mokinys Žymantas Ivanauskas laimėjo I vietos laureato diplomą ir GRAND PRIX. Žymanto mokytojas Raimondas Jasiulionis.

Kovo 1 d. Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetėje muzikos mokykloje vykusiame Tarptautiniame medinių ir varinių pučiamųjų instrumentų solistų konkurse „VENTUS MUSICALE 2024“ fleitos 9 klasės mokinys Kostas Kutra tapo I vietos laureatu ir laimėjo GRAND PRIX. Kosto mokytojas Paulius Gefenas, koncertmeisterė Laima Kutrienė.

Kovo 3 d. Vilniaus lenkų kultūros namuose vykusiame Tarptautiniame muzikos festivalyje-konkurse BALTIC CUP mokytojos Jurgitos Antonovienės solinio dainavimo 3 klasės mokinė Urtė Oškinytė laimėjo I vietos diplomą.

Kovo 3-5 dienomis Ignalinos Miko Petrausko muzikos mokyklos ir Vilniaus muzikos mokyklos „Lyra“ organizuotame III respublikiniame jaunųjų smuikininkų virtualiame tarpmokyklinių ryšių projekte-konkurse „POCO-A-POCO“ net trys mokytojos Virginijos Stuglienės smuiko klasės mokinės tapo laureatėmis: 2 klasės mokinė Barbora Baltuškaitė – II vietos laureatė, 3 klasės mokinė Airūnė Marija Katyšovė – I vietos laureatė, 2 klasės mokinė Ilzė Juodelytė laimėjo GRAND PRIX. Koncertmeisterė Laima Kutrienė.

Kovo 6 d. Latvijoje, Daugpilio Stanislovo Broko vidurinėje mokykloje vykusiame V Tarptautiniame jaunųjų gitaristų konkurse „DOLCE CHITARRA“ dalyvavęs mokytojo Raimondo Jasiulionio gitaros 5 klasės mokinys Žymantas Ivanauskas laimėjo I vietos laureato diplomą.