INFORMACIJA DĖL UGDYMO PROCESO MOKYKLOJE NUO 2021 M. KOVO 22 D.

Gerbiama mokyklos bendruomene,

Vadovaujantis  Lietuvos Respublikos Vyriausybės  2021 m. kovo 17 d. nutarimu Nr.157 „Dėl Lietuvos  Respublikos Vyriausybės 2020 m. lapkričio 4 d. nutarimo Nr. 1226 „Dėl karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbimo“ pakeitimo“, informuojame, kad nuo š. m. kovo 22 d. mūsų mokykloje ugdymo procesas visų klasių mokiniams vyks mišriu būdu šia tvarka:

1. Pagrindinio dalyko pamokas lankantiems mokiniams: per savaitę viena pamoka vedama nuotoliniu, kita – kontaktiniu būdu, suderinus mokytojams su tėvais dėl pamokos konkrečios dienos ir laiko.
  2. Solfedžio pamokos: per savaitę viena pamoka vedama nuotoliniu, kita – kontaktiniu būdu (ne daugiau kaip 5 mokiniams) pagal mokytojo pamokų tvarkaraštį.
  3. Papildomo instrumento (dainavimo) pamokos, suderinus su tėvais, pasirinktinai arba nuotoliniu, arba kontaktiniu būdu.
  4. Muzikos istorijos pamokos: tik nuotoliniu būdu.

Kviečiame mokyklos bendruomenę laikytis Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų vadovo nustatytų asmenų srautų valdymo, saugaus atstumo laikymosi ir kitų būtinų visuomenės sveikatos saugos, higienos ir kitų sąlygų.

Informacija apie Mokestį už mokslą (atlyginimo už neformalųjį vaikų švietimą dydis) kovo mėnesį

Pagal Ignalinos rajono savivaldybės tarybos sprendimą, mokestis už kovo mėnesį mažinamas 50 proc. Mokėti už kovą:

• ankstyvojo ir išplėstinio muzikinio ugdymo programas (0 ir 8,9 kl.) lankantiems mokiniams – 6 Eur
  • pradinio ir pagrindinio muzikinio ugdymo programas (1-7 kl.) – 7 Eur

Iškilus klausimams dėl profilaktinio asmenų testavimo dėl koronaviruso nustatymo ar kitais klausimais dėl Covd-19 kviečiame teirautis savivaldybės gydytojos Jovitos Gudelienės,

tel. 8 672 07813, el. p. jovita.gudeliene@ignalina.lt

Iškilus klausimams dėl ugdymo proceso, mokesčio už mokslą kviečiame susisiekti su mokyklos administracija, tel. 8 386 36729

Pagarbiai ir laukianti sugrįžtančių mokinių

mokyklos administracija