Kviečiame į projekto Koncertų ciklas „Klasika visiems“ akordeonininko Tado Motiečiaus koncertą

Ignalinos Miko Petrausko muzikos mokykla rugpjūčio 9 d., sekmadienį. Palūšės Šv. Juozapo bažnyčioje kviečia į projekto Koncertų ciklas „Klasika visiems“ akordeonininko Tado Motiečiaus koncertą.

Tadas Motiečius – jaunosios kartos perspektyvus akordeonistas. Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų mokyklos, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos docento Raimondo Sviackevičiaus akordeono klasės auklėtinis.

Atlikėjas yra daugkartinis šalies ir tarptautinių konkursų laureatas, seminarų, festivalių, projektų dalyvis. Tadas yra apdovanotas Valdo Adamkaus bei Dalios Grybauskaitės padėkos raštais, ministrų, merų padėkomis. Pastaruoju metu yra vienas aktyviausių akordeonistų Lietuvoje, atstovaujantis Lietuvos muzikos ir teatro akademiją, bei Lietuvą daugelyje prestižinių renginių užsienio šalyse.

Tadas koncertavo Talino, Rygos, Gdansko, Kopenhagos muzikos akademijų, Suomijos, Baltarusijos, Latvijos, Estijos, JAV, Australijos, Centrinės Amerikos koncertų salėse.

Akordeonistas aktyviai koncertuoja Lietuvoje įsitraukdamas į unikalius meninius projektus, bendradarbiaudamas su įvairialypiais teatro kūrėjais, tokiais kaip: Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras; Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras; Baltijos kamerinis operos teatras; Vilniaus teatras „Lėlė“; Valstybinis choras „Vilnius“.

Šis gabus akordeonistas, įtaigiai grodamas tiek solo, tiek įvairios sudėties ansambliuose labai aktyviai bendradarbiauja su kitų instrumentų atstovais inovatyviuose kamerinės, šiuolaikinės, džiazo, vokalinės muzikos projektuose.

Projektą iš dalies finansuoja