Mokyklos veikla nuo 2021 m. rugsėjo 1 d.

Vyks kontaktiniu būdu, laikantis nustatytų saugumo sąlygų.

SAUGUMO SĄLYGOS.

Laikomasi šių saugumo priemonių:

• Laikomasi socialinės distancijos, klasių, grupių, srautų nesimaišymo.
  • Vėdinamos ir dezinfekuojamos patalpos.
  • Patalpose, vežant mokinius autobusais laikomasi kaukių dėvėjimo rekomendacijų.

Neįgijusiems imuniteto darbuotojams Vyriausybės nustatyta tvarka privaloma reguliariai testuotis. Pagal nustatytą Vyriausybės tvarką nepasiskiepiję ir nepersirgę švietimo įstaigų darbuotojai, dirbantys kontaktinį darbą, turės prieš grįždami į darbą ir vėliau periodiškai kas 7–10 dienų testuotis.

Rekomenduojama mokiniams nuo 12 metų bei mokytojams savanoriškai skiepytis.

Suaugusiųjų neformalusis švietimas

Kontaktiniu būdu galimas tik tiems, kurie yra pasiskiepiję, persirgę arba reguliariai testuojasi.

Rugsėjo 1-osios šventė

Švietimo įstaigose galima organizuoti Rugsėjo 1-osios šventes.

Pagal Vyriausybės nustatytus reikalavimus, kurie galioja iki rugsėjo 13 dienos, atviroje erdvėje vykstančių renginių dalyvių skaičius neribojamas, o kai renginys iki 2 val. trukmės – leidžiama stebėti renginį stovint.

Jei šventėje dalyvauja daugiau kaip 500 žmonių, juos reikia skirstyti į sektorius, kad srautai nesimaišytų.

Jei šventė vyksta patalpoje, joje taip pat be srautų skirstymo gali dalyvauti iki 500 žmonių, tačiau negalima užpildyti daugiau kaip 75 proc. sėdimų vietų (šis reikalavimas netaikomas turintiems galimybių pasą).

Viduje kaukės yra privalomos, o lauke – rekomenduojamos, jei neišlaikomas 2 metrų atstumas.