Papildomas mokinių priėmimas

Papildomas mokinių priėmimas vyks  iki 2023 m. rugpjūčio 30 d. 17.00 val.

Priimame mokytis pagal šias programas:

Neformaliojo vaikų švietimo programosAnkstyvojo muzikinio ugdymo programa. Programa skirta 5–6 metų vaikams.
Išplėstinio muzikinio ugdymo programa:

• baigusiems pagrindinio muzikinio ugdymo programą ir siekiantiems plėtoti įgytus muzikinius įgūdžius. Programos trukmė 1–2 metai (9–10 mokymo metai);

• baigusiems pagrindinio muzikinio ugdymo programą ir siekiantiems įgyti pradinius kito muzikos instrumento (dainavimo) įgūdžius. Programos trukmė 1–2 metai (9–10 mokymo metai);

• nelankiusiems muzikinio ugdymo programos – siekiantiems įgyti pradinius muzikos instrumento (dainavimo) įgūdžius. Programos trukmė 1–2 metai.

Formalųjį švietimą papildančio muzikinio ugdymo programosPradinio muzikinio formalųjį švietimą papildančio ugdymo programa. Programos trukmė – 4 metai (1–4 kl.).

Muzikinio ugdymo dalykai: akordeonas, akordeonas, fleita, fortepijonas, kanklės, klarnetas, klasikinė gitara, saksofonas, smuikas, trimitas, solinis dainavimas, chorinis dainavimas, solfedžio.

Pagrindinio muzikinio formalųjį švietimą papildančio ugdymo programa. Programos trukmė – 3 metai (5–7 kl.). Muzikinio ugdymo dalykai: akordeonas, akordeonas, fleita, fortepijonas, kanklės, klarnetas, klasikinė gitara, saksofonas, smuikas, trimitas, solinis dainavimas, chorinis dainavimas, solfedžio, muzikos istorija.

Priėmimo prašymo formą rasite mokyklos interneto svetainės https://www.muzika.ignalina.lm.lt/ pagrindinio puslapio kairėje pusėje.

Jei stojantieji anksčiau mokėsi kitoje muzikos mokykloje, į priėmimą būtina pateikti pažymą su mokomųjų dalykų įvertinimais.

Telefonas pasiteirauti 8 386 36729