Respublikinis bei Vilniaus zonos varinių ir medinių pučiamųjų instrumentų dalyko seminaras – praktikumas muzikos mokykloje

016 m. kovo 22 d. Ignalinos Miko Petrausko muzikos mokykloje vyko I Respublikinis bei Vilniaus zonos varinių ir medinių pučiamųjų instrumentų dalyko seminaras – praktikumas. Sveikinimo žodį renginio dalyviams tarusi mokyklos direktorė Birutė Paukštienė palinkėjo prasmingo bendradarbiavimo, žinių sklaidos ir sumanytų idėjų tęstinumo.

Seminare – praktikume dalyvavo 22 mokytojai iš Vilniaus,Utenos, Molėtų, Švenčionių, Švenčionėlių, Visagino bei Ignalinos muzikos ir menų mokyklų. Itin profesionaliai ilgametės pedagoginės darbo su pučiamaisiais muzikos instrumentais veiklos metodika dalinosi Vilniaus B. Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos ir Vilniaus J. Tallat – Kelpšos konservatorijos mokytojas ekspertas Zenonas Juozapavičius. Taip pat renginyje medinių ir varinių pučiamųjų instrumentų dalyko ugdymo temomis metodinius pranešimus skaitė bei praktinius užsiėmimus su mokiniais vedė Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos mokytojai metodininkai Arvydas Barzinskas, Arūnas Valiulis, Ignalinos Miko Petrausko muzikos mokyklos trimito ir saksofono vyresnysis mokytojas Tomas Kochanka bei fleitos mokytojas Paulius Gefenas.