Respublikinis pučiamųjų instrumentų konkursas muzikos mokykloje

2023 m. kovo 14 d. Ignalinos Miko Petrausko muzikos mokykloje vyko IV respublikinis pučiamųjų instrumentų solistų ir kamerinių ansamblių konkursas „Amabile“. Konkurse varžėsi jaunieji atlikėjai – 26 solistai ir 7 kameriniai ansambliai iš Kupiškio meno mokyklos, Molėtų menų mokyklos, Panevėžio muzikos mokyklos, Pasvalio muzikos mokyklos, Utenos meno mokyklos, Vilniaus Ąžuoliuko muzikos mokyklos, Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos, Vilniaus Naujosios Vilnios muzikos mokyklos, Visagino kūrybos ir menų akademijos ir Ignalinos Miko Petrausko muzikos mokyklos. Konkurso dalyvius vertino kompetentinga konkurso vertinimo komisija: pirmininkas – saksofono mokytojas metodininkas Arūnas Valiulis, trimito mokytojas metodininkas Arvydas Barzinskas ir LMTA doktorantas fleitos mokytojas Paulius Gefenas.

Visi mūsų mokyklos jaunieji pūtikai konkurso programą atliko nepriekaištingai muzikaliai. Laureatais tapo: Vytis Šidlauskas (II vieta ir Nominacija už muzikaliai atliktą pjesę), Kernius Šilas (III vieta), Vyčio ir Kerniaus kamerinis ansamblis (II vieta), Dovydas Čiuželis (II vieta), Gediminas Akinskas (II vieta), Kostas Kutra (I vieta), Milda Vaitkevičiūtė (III vieta). Konkursui mokinius ruošė mokytojai Tomas Kochanka, Paulius Gefenas, Algimantas Rastenis. Konkurso koncertmeisterės Laima Kutrienė ir Tatjana Šapokienė.

Mokyklos direktorė Birutė Paukštienė dėkojo konkurso vertinimo komisijai už kruopštų ir atsakingą darbą vertinant jaunuosius atlikėjus, mokytojams už jų nuoširdų darbą ruošiant mokinius konkursui ir linkėjo jauniesiems atlikėjams toliau sėkmingai dalintis savo muzikiniu talentu ir džiuginti klausytojų širdis nuostabiai atliekama muzika. Konkurso vertinimo komisijos pirmininkas Arūnas Valiulis linkėjo dalyviams sėkmės tolimesniuose jų muzikiniuose keliuose ir sveikino juos su puikiais pasirodymais.

Mokyklos informacija