V profesinės linkmės muzikinio ugdymo modulio mokinių festivalis-koncertas „Aukštaitijos talentai-2016“ Rokiškio krašto muziejuje

Š.m. gegužės 18 d. Rokiškio krašto muziejaus menėje vyko V profesinės linkmės muzikinio ugdymo modulio mokinių festivalis-koncertas, kuriame dalyvavo 18 talentingų mokinių iš Anykščių, Biržų, Ignalinos, Kupiškio, Pasvalio, Panevėžio, Rokiškio, Utenos muzikos bei meno mokyklų.

Koncerto dalyvius pasveikino Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos gabiųjų vaikų centro vedėjas Žilvinas Meškuotis ir Rokiškio Rudolfo Lymano muzikos mokyklos direktorius Albertas Mikulėnas.

Ignalinos Miko Petrausko muzikos mokyklą atstovavo 6 klasės smuikininkės Vesta Cicėnaitė ir Monika Sapiegaitė (mokytoja metodininkė Virginija Stuglienė; koncertmeisterės Tatiana Shvidko ir Birutė Paukštienė). Mokyklos ugdytinės nepriekaištingai atliko sudėtingas pjeses. Ypač gausiais aplodismentais buvo apdovanota smuikininkė Monika.

Puikus renginys pateisino pagrindinį tikslą, keliamą mokytojams, tėveliams, meninio ugdymo įstaigoms – sugebėti atskleisti ir ugdyti gabiausius Lietuvos vaikus, sudarant sąlygas jų tobulėjimui, koncertinei patirčiai, daugeliui iš jų ruošiantis profesionalaus muziko keliui. Mokiniai, mokytojai ir klausytojai patyrė daug džiaugsmingų akimirkų.

Smuikininkės Vesta ir Monika su mokytoja Virginija Stugliene ir Rokiškio Rudolfo Lymano muzikos mokyklos direktoriumi Albertu Mikulėnu (kairėje) bei Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos gabiųjų vaikų centro vedėju Žilvinu Meškuočiu (dešinėje).