INFORMACIJA MOKINIAMS, TĖVELIAMS ♪ Dėl ugdymo proceso

Nuo š. m. lapkričio 9 d. mokykloje ugdymo procesas vyks sekančiai:

• 0, 1-7 ir 8,9 klasių mokiniams individualios pamokos (smuiko, fortepijono, akordeono, pučiamųjų instrumentų, kanklių, klasikinės gitaros, solinio dainavimo) vyks įprastu būdu, t. y. dalyvaujant mokytojui ir vienam mokiniui;
  • Solfedžio pamokos:
    1-3 klasių mokiniams – įprastu būdu pagal pamokų tvarkaraštį: mokiniai po 5 grupėje;
    4-7 klasių mokiniams – mišriu būdu: per savaitę viena pamoka – įprastu būdu po 5 grupėje, antra pamoka – nuotoliniu būdu.
  • Muzikos istorijos pamokos – nuotoliniu būdu pagal pamokų tvarkaraštį.

Laikysimės valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų vadovo nustatytų asmenų srautų valdymo, saugaus atstumo laikymosi ir kitų būtinų sveikatos saugos, higienos sąlygų.

Dėl mokesčio už mokslą (atlyginimo už neformalųjį vaikų švietimą dydžio) lapkričio mėnesį

Kadangi lapkričio 3-6 dienomis ugdymo procesas mokykloje vyko nuotoliniu būdu, vadovaujantis Ignalinos rajono savivaldybės tarybos 2020 m. liepos 11 d. sprendimu Nr.T-146, atlyginimo už neformalųjį vaikų švietimą dydis mažinamas 50 proc., t. y., už lapkritį reikės mokėti sekančiai:

• Pradinio ir pagrindinio muzikinio ugdymo programas lankantiems mokiniams (1-7 kl.) – 6,83 Eur;
  • Ankstyvojo ir išplėstinio muzikinio ugdymo programas lankantiems mokiniams (0 ir 8, 9 kl.) – 5,85 Eur.