Ugdymas nuotolinėse ir įprastose pamokose

Gerbiami tėveliai ir mokiniai, prašome aktyviai bendrauti su pagrindinio muzikinio dalyko mokytojais ir kitų disciplinų – solfedžio, muzikos istorijos mokytojais, mokyklos administracija.

Mokykla siekia mokymo(si) procesą organizuoti lanksčiai Jums ir mokyklai priimtiniausiomis formomis, priemonėmis ir laiku, taip, kad ugdymo turinys ir pažangumas kuo mažiau nukentėtų. Mokytojai dirba visi išvien, pagelbėdami vienas kitam, pasidalindami geriausiomis idėjomis, bendrai planuodami ir siekdami, kad pasikeitusiomis sąlygomis kiekvienas mokinys patirtų mokymosi sėkmę.

Didžiuojamės Jumis, gerbiami mokinių tėveliai, ir dėkojame už tai, kad bendraujate ir bendradarbiaujate su mumis sprendžiant įvairius Jums ir mums rūpimus klausimus. Jūsų praktinė ir emocinė pagalba savo vaikams bei linkėjimai, idėjos ir pasiūlymai mokyklai yra neįkainojami.

Išlikime sveiki, kūrybiški, atsakingi ir bendruomeniški!

Mokyklos mokytojų vardu
direktorė Birutė Paukštienė